sobota | ||||
17:00 | 20:00 | administrativní a technické přejímky | ||
neděle | ||||
07:00 | 09:00 | administrativní a technické přejímky | ||
08:00 | 1. zasedání Jury | |||
Volný trénink | ||||
08:00 | 08:20 | 85ccm | 20min | |
08:25 | 08:40 | 65ccm | 15min | |
08:45 | 08:55 | 50ccm | 10min | |
09:15 | rozprava s jezdci 50ccm, 65ccm a 85ccm | |||
08:55 | 09:20 | úprava trati | ||
Volný trénink | ||||
09:20 | 09:40 | Ženy | 20min | |
Kvalifikační trénink | ||||
09:45 | 09:50 | zkouška startu 65ccm | ||
09:50 | 10:05 | 65ccm | 15min | |
10:10 | 10:15 | zkouška startu 50ccm | ||
10:15 | 10:25 | 50ccm | 10min | |
Volný trénink | ||||
10:35 | 10:55 | Veterán | 20min | |
11:00 | 11:25 | MX1 | 25min | |
11:30 | 11:55 | MX2 | 25min | |
11:55 | 12:50 | úprava trati | ||
12:15 | Rozprava s jezdci Ženy, Veterán, MX1 a MX2 | |||
Kvalifikační trénink | ||||
12:50 | 13:10 | 85ccm | 20min | |
1.finálové jízdy | ||||
13:15 | 13:20 | zaváděcí kolo 65ccm | ||
13:20 | 13:35 | 65ccm | 12min + 2kola | |
13:40 | 13:45 | zaváděcí kolo 50ccm | ||
13:45 | 13:55 | 50ccm | 7min + 2kola | |
Kvalifikační trénink | ||||
14:10 | 14:25 | Ženy | 15min | |
14:30 | 14:50 | Veterán | 20min | |
14:55 | 15:20 | MX1 | 25min | |
15:25 | 15:50 | MX2 | 25min | |
15:50 | 16:05 | úprava trati | ||
2.finálové jízdy | ||||
16:05 | 16:10 | zaváděcí kolo 65ccm | ||
16:10 | 16:25 | 65ccm | 12min + 2kola | |
16:30 | 16:35 | zaváděcí kolo 50ccm | ||
16:35 | 16:45 | 50ccm | 7min + 2kola | |
16:45 | vyhlášení vítězů 50ccm a 65ccm | |||
17:00 | 2. zasedání Jury |
pondělí | ||||
Warm upy | ||||
08:00 | 08:05 | zkouška startu 85ccm | ||
08:05 | 08:20 | 85ccm | 15min | |
08:25 | 08:30 | zkouška startu Ženy | ||
08:30 | 08:45 | Ženy | 15min | |
08:50 | 08:55 | zkouška startu Veterán | ||
09:00 | 09:15 | Veterán | 15min | |
09:20 | 09:25 | zkouška startu MX1 | ||
09:25 | 09:40 | MX1 | 15min | |
09:45 | 09:50 | zkouška startu MX2 | ||
09:50 | 10:05 | MX2 | 15min | |
10:05 | 10:25 | úprava trati | ||
10:30 | zaváděcí kolo | |||
10:35 | 11:00 | 1. finálová jízda 85ccm | 20min + 2 kola | |
11:05 | zaváděcí kolo | |||
11:10 | 11:35 | 1. finálová jízda Ženy | 20min + 2 kola | |
11:40 | zaváděcí kolo | |||
11:45 | 12:05 | 1. finálová jízda Veterán | 15min + 2 kola | |
12:15 | 3. zasedání Jury | |||
12:05 | 13:00 | úprava trati | ||
12:40 | 12:50 | Slavnostní zahájení a představení jezdců | ||
odpolední blok | ||||
13:00 | zaváděcí kolo | |||
13:05 | 13:40 | 1. finálová jízda MX1 | 30min + 2 kola | |
13:45 | zaváděcí kolo | |||
13:50 | 14:25 | 1. finálová jízda MX2 | 30min + 2 kola | |
14:30 | zaváděcí kolo | |||
14:35 | 15:00 | 2. finálová jízda 85ccm | 20min + 2 kola | |
15:00 | vyhlášení vítězů 85ccm | |||
15:05 | zaváděcí kolo | |||
15:10 | 15:35 | 2.finálová jízda Ženy | 20min + 2 kola | |
15:35 | vyhlášení vítězů Ženy | |||
15:35 | 16:00 | úprava trati | ||
16:00 | zaváděcí kolo | |||
16:05 | 16:25 | 2. finálová jízda Veterán | 15min + 2 kola | |
16:25 | vyhlášení vítězů Veterán a Veterán 50+ | |||
16:35 | zaváděcí kolo | |||
16:40 | 17:15 | 2. finálová jízda MX1 | 30min + 2 kola | |
17:15 | vyhlášení vítězů MX1 | |||
17:25 | zaváděcí kolo | |||
17:30 | 18:05 | 2. finálová jízda MX2 | 30min + 2 kola | |
18:05 | vyhlášení vítězů MX2 | |||
18:10 | 3. zasedání Jury |