Partneři
Menu

Deprecated: Non-static method Joomla\CMS\Application\SiteApplication::getMenu() should not be called statically in /srv/_container/_1000412/web/content/www/templates/gk_gamenews/lib/framework/helper.layout.php on line 118

Deprecated: Non-static method Joomla\CMS\Application\CMSApplication::getMenu() should not be called statically in /srv/_container/_1000412/web/content/www/libraries/src/Application/SiteApplication.php on line 275

Časový harmonogram sezóny 2022

ČASOVÝ HARMONOGRAM sezóny 2022. Dle počtu jezdců spojené třídy 125 2T a MX 2 bude na místě závodu určeno, dle kterého harmonogramu se závody odjedou.

ČASOVÝ HARMONOGRAM 1 (do 50 jezdců třídy 125 2T a MX2)

Den před závodem

          

              logo

 

 

 

 

 

http://www.juniormx.cz/

po kvalifikaci jednotlivých tříd postupuje do hlavních závodů 40 + 2 náhradníci

18:00 21:00 Administrativní a technické přejímky
Den závodu
07:00 09:00 Administrativní a technické přejímky
07:20   1. zasedání Jury
Volný trénink
07:40 07:55 85ccm 15min
08:00 08:15 65ccm 15min
08:20   08:30 50ccm 10min
08:35 08:50 ženy 15min
08:55 09:10 MX2 Junior+125 2T+250 2T 15min
09:10 09:25 úprava trati
09:10 Rozprava s jezdci
Kvalifikační trénink
09:25 09:30 zkouška startu 85ccm
09:30 09:50 85ccm 20min
09:55 10:00 zkouška startu 65ccm
10:00 10:15 65ccm 15min
10:20 10:25 zkouška startu 50ccm
10:25 10:35 50ccm 10min
10:40 10:45 zkouška startu ženy
10:45 11:05 ženy 20min
11:10 11:15 zkouška startu MX2 Junior+125 2T+2502T
11:15 11:35 MX2 Junior+125 2T+250 2T 20min
12:00   2. zasedání Jury
11:35 12:30 úprava trati                         55min
1. finálové jízdy 2. finálové jízdy
12:30 12:35 zaváděcí kolo 85ccm 15:30 15:35 zaváděcí kolo 85ccm
12:35 12:55 85ccm 15min + 2 kola 15:35 15:55 85ccm 15min + 2 kola
13:00 13:05 zaváděcí kolo 65ccm 16:00 16:05 zaváděcí kolo 65ccm
13:05 13:20 65ccm 12min + 2 kola 16:05 16:20 65ccm 12min + 2 kola
13:25 13:30 zaváděcí kolo (v případě dobrého počasí) 50ccm

16:25

16:30 zaváděcí kolo (v případě dobrého počasí) 50ccm
13:30 13:40 50ccm 7min + 2 kola 16:30 16:40 50ccm 7min + 2 kola
13:55 14:00 Zaváděcí kolo ženy 16:55 17:00 Zaváděcí kolo ženy
14:00 14:20 ženy 15min + 2 kola 17:00 17:20 ženy 15min + 2 kola
14:20 14:45 Úprava trati                    25min 17:20 17:40 Úprava trati                         20min
14:45 14:50 zaváděcí kolo MX2 Junior+125 2T+250 2T 17:40 17:45 Zaváděcí kolo MX2 Junior+125 2T+250 2T
14:50 15:20 MX2 Junior+125 2T+250 2T 25min + 2 kola 17:45 18:15 MX2 Jun.+125 2T+250 2T 25min + 2 kola
                                                                                          Vyhlášení vítězů
                                                                                 18:25 50ccm, 60ccm, 85ccm
                                                                                 18:35 125 2T, MX2 Junior, ženy
                                                                                 18:35 3. zasedání Jury
   

 

ČASOVÝ HARMONOGRAM 2 (nad 50 jezdců třídy 125 2T a MX2)

Den před závodem

PRO TŘÍDY MX2 - 125 2T

po kvalifikačním tréninku 125 2T postupuje 20 jezdců + 1 náhradník,

z třídy MX2 postupuje 20 jezdců + 1 náhradník

18:00 21:00 Administrativni a technické přejímky
Den závodu
07:00 09:00 Administrativni a technické přejímky
07:00   1. zasedéni Jury
Volný trénink
07:40 07:55 85ccm 15min
08:00 08:15 65ccm 15min
08:20 08:30 50ccm 10min
08:35 08:50 ženy 15min
08:55 09:10 MX2 Junior+250 2T 15min
09:15 09:30 125 2T 15min
09:30 09:45 Úprava trati
09:30 09:45 Rozprava s jezdci
Kvalifikačni trénink
09:45 09:50 zkouška startu 85ccm
09:50 10:05 85ccm 15min
10:10 10:15 zkouška startu 65ccm
10:15 10:27 65ccm 12min
10:30 10:35 zkouška startu 50ccm
10:35 10:45 50ccm 10min
10:50 10:55 zkouška startu ženy
10:55 11:10 ženy 15min
11:15 11:20 zkouška startu MX2 Junior+250 2T
11:20 11:35 MX2 Junior 15min
11:40 11:45 Zkouška startu 125 2T  
11:45 12:00 125 2T 15min
1. finálové jizdy 2. finálové jizdy
12:45 12:50 zaváděcí kolo 85ccm 15:40 15:45 zaváděcí kolo 85ccm
12:50 13:10 85ccm 15min + 2 kola 15:45 16:05 85ccm 15min + 2 kola
13:15 13:20 zaváděcí kolo 65ccm 16:10 16:15 zaváděcí kolo 65ccm
13:20 13:35 65ccm 12min + 2 kola 16:15 16:30 65ccm 12min + 2 kola
13:40 13:45

zavéděcí kolo (v případě dobrého počasí)

50ccm

16:35 16:40

zaváděcí kolo (v případě dobrého počasí)

50ccm

13:45 13:55 50ccm 7min + 2 kola 16:40 16:50 50ccm 7min + 2 kola
13:55 14:15 Přestávka                                    20min 16:50 17:10 Přestávka                               20min
14:15 14:20 zaváděcí kolo ženy 17:10 17:15 zaváděcí kolo ženy
14: 20 14:40 ženy 15min + 2 kola 17:15 17:35 ženy 15min +2 kola
14:45 14:50 zaváděcí kolo MX2 Junior+125 2T+250 2T 17:40 17:45 Zaváděcí kolo MX2 Junior+125 2T+250 2T
14:50 15:20 MX2 Junior+125 2T 250 2T 25min + 2 kola 17:45 18:15 Jun.+125 2T+250 2T 25min +2 kola
15:20 15:40 Přestávka                                  20min  
Vyhlášení vítězů
18:25 50ccm, 60ccm, 85ccm
18:35 125 2T, MX2 Junior,
18:20 3. zasedání Jury






zpátky nahoru