čtvrtek, 30 červen 2022 19:23

Pozvánka: Rudník úterý 5.července

Úterní státní svátek Cyrila a Metoděje budeme v Rudníku slavit pokračováním seriálu MMČR juniorů a žen. V loňské sezóně se do Rudníku mistrovské závody vrátily po dlouhých 35 letech a protože se závody vydařily, v letošním roce se rádi vracíme zpět. Na trati v Rudnické rokli pořadatelé již několik dní intenzivně pracují a připravují co nejlepší podmínky pro uspořádání dalšího kvalitního podniku, na kterém uvidíme ty nejlepší jezdce seriálu.

Práce probíhají jak na závodní trati, tak i v zázemí areálu a diváckých místech podél celého okruhu, věříme, že všichni účastníci prožijí skvělý závodní den. Pořadatelskou připravenost prověřil nedávný závod Krajského přeboru SMS Pardubice, na kterém se představilo i několik pravidelných účastníků republikového seriálu, a i tento podnik ukázal, že nás čekají zajímavé souboje na kvalitně připravené trati.

Prozatímními lídry jednotlivých kategorií jsou tito jezdci

50 ccm Elias Eder

65 ccm Maxim Zimmermann

85 ccm Marek Novák

Ženy Barbora Laňková

125 ccm 2T Julius Mikula

MX 2 Tomáš Pikart

Rozestupy mezi jezdci jsou však naprosto minimální, sezóna je dlouhá, a tak nás v Rudnické rokli čekají tvrdé souboje o každý mistrovský bod. Očekáváme opět i početnou účast kvalitních zahraničních jezdců, kteří našim reprezentantům v každém závodě dokážou vytvářet dobrou konkurenci a pomáhají tak zkvalitnit celý seriál.

Zveme všechny na závodní trať k vidění budou zajímavé závody.