ČASOVÝ HARMONOGRAM sezóny 2022. Dle počtu jezdců spojené třídy 125 2T a MX 2 bude na místě závodu určeno, dle kterého harmonogramu se závody odjedou.
ČASOVÝ HARMONOGRAM 1 (do 50 jezdců třídy 125 2T a MX2)
Den před závodem |
http://www.juniormx.cz/ po kvalifikaci jednotlivých tříd postupuje do hlavních závodů 40 + 2 náhradníci |
|||||||
18:00 | 21:00 | Administrativní a technické přejímky | ||||||
Den závodu | ||||||||
07:00 | 09:00 | Administrativní a technické přejímky | ||||||
07:20 | 1. zasedání Jury | |||||||
Volný trénink | ||||||||
07:40 | 07:55 | 85ccm | 15min | |||||
08:00 | 08:15 | 65ccm | 15min | |||||
08:20 | 08:30 | 50ccm | 10min | |||||
08:35 | 08:50 | ženy | 15min | |||||
08:55 | 09:10 | MX2 Junior+125 2T+250 2T | 15min | |||||
09:10 | 09:25 | úprava trati | ||||||
09:10 | Rozprava s jezdci | |||||||
Kvalifikační trénink | ||||||||
09:25 | 09:30 | zkouška startu 85ccm | ||||||
09:30 | 09:50 | 85ccm | 20min | |||||
09:55 | 10:00 | zkouška startu 65ccm | ||||||
10:00 | 10:15 | 65ccm | 15min | |||||
10:20 | 10:25 | zkouška startu 50ccm | ||||||
10:25 | 10:35 | 50ccm | 10min | |||||
10:40 | 10:45 | zkouška startu ženy | ||||||
10:45 | 11:05 | ženy | 20min | |||||
11:10 | 11:15 | zkouška startu MX2 Junior+125 2T+2502T | ||||||
11:15 | 11:35 | MX2 Junior+125 2T+250 2T | 20min | |||||
12:00 | 2. zasedání Jury | |||||||
11:35 | 12:30 | úprava trati 55min | ||||||
1. finálové jízdy | 2. finálové jízdy | |||||||
12:30 | 12:35 | zaváděcí kolo 85ccm | 15:30 | 15:35 | zaváděcí kolo 85ccm | |||
12:35 | 12:55 | 85ccm | 15min + 2 kola | 15:35 | 15:55 | 85ccm | 15min + 2 kola | |
13:00 | 13:05 | zaváděcí kolo 65ccm | 16:00 | 16:05 | zaváděcí kolo 65ccm | |||
13:05 | 13:20 | 65ccm | 12min + 2 kola | 16:05 | 16:20 | 65ccm | 12min + 2 kola | |
13:25 | 13:30 | zaváděcí kolo (v případě dobrého počasí) 50ccm |
16:25 |
16:30 | zaváděcí kolo (v případě dobrého počasí) 50ccm | |||
13:30 | 13:40 | 50ccm | 7min + 2 kola | 16:30 | 16:40 | 50ccm | 7min + 2 kola | |
13:55 | 14:00 | Zaváděcí kolo ženy | 16:55 | 17:00 | Zaváděcí kolo ženy | |||
14:00 | 14:20 | ženy | 15min + 2 kola | 17:00 | 17:20 | ženy | 15min + 2 kola | |
14:20 | 14:45 | Úprava trati 25min | 17:20 | 17:40 | Úprava trati 20min | |||
14:45 | 14:50 | zaváděcí kolo MX2 Junior+125 2T+250 2T | 17:40 | 17:45 | Zaváděcí kolo MX2 Junior+125 2T+250 2T | |||
14:50 | 15:20 | MX2 Junior+125 2T+250 2T | 25min + 2 kola | 17:45 | 18:15 | MX2 Jun.+125 2T+250 2T | 25min + 2 kola | |
Vyhlášení vítězů | ||||||||
18:25 | 50ccm, 60ccm, 85ccm | |||||||
18:35 | 125 2T, MX2 Junior, ženy | |||||||
18:35 | 3. zasedání Jury | |||||||
ČASOVÝ HARMONOGRAM 2 (nad 50 jezdců třídy 125 2T a MX2)
Den před závodem |
PRO TŘÍDY MX2 - 125 2T po kvalifikačním tréninku 125 2T postupuje 20 jezdců + 1 náhradník, z třídy MX2 postupuje 20 jezdců + 1 náhradník |
|||||||
18:00 | 21:00 | Administrativni a technické přejímky | ||||||
Den závodu | ||||||||
07:00 | 09:00 | Administrativni a technické přejímky | ||||||
07:00 | 1. zasedéni Jury | |||||||
Volný trénink | ||||||||
07:40 | 07:55 | 85ccm | 15min | |||||
08:00 | 08:15 | 65ccm | 15min | |||||
08:20 | 08:30 | 50ccm | 10min | |||||
08:35 | 08:50 | ženy | 15min | |||||
08:55 | 09:10 | MX2 Junior+250 2T | 15min | |||||
09:15 | 09:30 | 125 2T | 15min | |||||
09:30 | 09:45 | Úprava trati | ||||||
09:30 | 09:45 | Rozprava s jezdci | ||||||
Kvalifikačni trénink | ||||||||
09:45 | 09:50 | zkouška startu 85ccm | ||||||
09:50 | 10:05 | 85ccm | 15min | |||||
10:10 | 10:15 | zkouška startu 65ccm | ||||||
10:15 | 10:27 | 65ccm | 12min | |||||
10:30 | 10:35 | zkouška startu 50ccm | ||||||
10:35 | 10:45 | 50ccm | 10min | |||||
10:50 | 10:55 | zkouška startu ženy | ||||||
10:55 | 11:10 | ženy | 15min | |||||
11:15 | 11:20 | zkouška startu MX2 Junior+250 2T | ||||||
11:20 | 11:35 | MX2 Junior | 15min | |||||
11:40 | 11:45 | Zkouška startu 125 2T | ||||||
11:45 | 12:00 | 125 2T | 15min | |||||
1. finálové jizdy | 2. finálové jizdy | |||||||
12:45 | 12:50 | zaváděcí kolo 85ccm | 15:40 | 15:45 | zaváděcí kolo 85ccm | |||
12:50 | 13:10 | 85ccm | 15min + 2 kola | 15:45 | 16:05 | 85ccm | 15min + 2 kola | |
13:15 | 13:20 | zaváděcí kolo 65ccm | 16:10 | 16:15 | zaváděcí kolo 65ccm | |||
13:20 | 13:35 | 65ccm | 12min + 2 kola | 16:15 | 16:30 | 65ccm | 12min + 2 kola | |
13:40 | 13:45 |
zavéděcí kolo (v případě dobrého počasí) 50ccm |
16:35 | 16:40 |
zaváděcí kolo (v případě dobrého počasí) 50ccm |
|||
13:45 | 13:55 | 50ccm | 7min + 2 kola | 16:40 | 16:50 | 50ccm | 7min + 2 kola | |
13:55 | 14:15 | Přestávka 20min | 16:50 | 17:10 | Přestávka 20min | |||
14:15 | 14:20 | zaváděcí kolo ženy | 17:10 | 17:15 | zaváděcí kolo ženy | |||
14: 20 | 14:40 | ženy | 15min + 2 kola | 17:15 | 17:35 | ženy | 15min +2 kola | |
14:45 | 14:50 | zaváděcí kolo MX2 Junior+125 2T+250 2T | 17:40 | 17:45 | Zaváděcí kolo MX2 Junior+125 2T+250 2T | |||
14:50 | 15:20 | MX2 Junior+125 2T 250 2T | 25min + 2 kola | 17:45 | 18:15 | Jun.+125 2T+250 2T | 25min +2 kola | |
15:20 | 15:40 | Přestávka 20min | ||||||
Vyhlášení vítězů | ||||||||
18:25 | 50ccm, 60ccm, 85ccm | |||||||
18:35 | 125 2T, MX2 Junior, | |||||||
18:20 | 3. zasedání Jury |