Partneři
Menu

Deprecated: Non-static method Joomla\CMS\Application\SiteApplication::getMenu() should not be called statically in /srv/_container/_1000412/web/content/www/templates/gk_gamenews/lib/framework/helper.layout.php on line 118

Deprecated: Non-static method Joomla\CMS\Application\CMSApplication::getMenu() should not be called statically in /srv/_container/_1000412/web/content/www/libraries/src/Application/SiteApplication.php on line 275

Nový web

Ahoj všem příznivcům juniorského motokrosu,
dnešním dnem začínají fungovat nové webové stránky, které si budeme moci jako VV a sekce zodpovědná pro juniorský šampionát spravovat sami. Doufám, že pro Vás bude nový web mnohem zábavnější, přínosnější a užitečnější.


 Npvý web by měl poskytnout Vám všem, pootřebné informace tak, tak aby byly jednoduše srozumitelné a na jednom místě. FCB a další sociální sítě budou jako doplněk, včetně připraveného YOUTUBE kanálu, kde by měla být všechna videa pěkně pohromadě :-)

Pokud budete mít nějaké nápady, připomínky či se Vám jen budou stránky líbit, pište mi na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo na juniorský FCB.

Díky Martin

 

zpátky nahoru