Partneři
Menu

Deprecated: Non-static method Joomla\CMS\Application\SiteApplication::getMenu() should not be called statically in /srv/_container/_1000412/web/content/www/templates/gk_gamenews/lib/framework/helper.layout.php on line 118

Deprecated: Non-static method Joomla\CMS\Application\CMSApplication::getMenu() should not be called statically in /srv/_container/_1000412/web/content/www/libraries/src/Application/SiteApplication.php on line 275

Informace k závodům v Kaplici 4. - 5. září

Blíží se spojený závod evropské kategorie EMX 65, EMX 85 a domácího šampionátu juniorů a žen, který se uskuteční první zářijový víkend v Kaplici. Přinášíme prvotní informace týkající se toho závodního víkendu.

Závody domácího šampionátu třídy do 50 ccm se uskuteční v sobotu, kdy nejmenší jezdci zvládnou absolvovat volný trénink, kvalifikaci i obě závodní rozjížďky. V neděli již tato třída žádnou rozjížďku nepojede.

Naopak všechny ostatní kategorie budou mít závodní program jak v sobotu, tak v neděli. V sobotu se odjedou volné tréninky a kvalifikace všech zbylých tříd, tedy EMX 65/EMX 85 a domácího seriálu MMČR MX 2/125 ccm 2T a ženy.

Časový harmonogram je ke stažení níže.

Důležité upozornění pro jezdce, kteří se chtějí účastnit závodů EMX

Startovat mohou pouze držitelé licence FIM Europe! Licenci FIM Europe (pro ME) lze vydat pouze jezdcům, kteří jsou držiteli mezinárodní licence AČR a odpovídajícího pojištění, proto je vyžadováno nejdříve navýšení AČR licence. Jezdci, kteří se běžně účastní pouze domácího seriálu MMČR s národní licencí, si musí licenci na svém profilu navýšit na mezinárodní a mít platné příslušné pojištění. Přihlášku na závody naleznete níže ke stažení, případně je dostupná na adrese: Motocross - Fim Europe (fim-europe.com) . Přihlášku je nutné zaslat nejpozději do 30. 8. 2021 na adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. . Po zaslání přihlášky obdržíte informaci k platbě a vydání této licence.

zpátky nahoru