Partneři
Menu

Deprecated: Non-static method Joomla\CMS\Application\SiteApplication::getMenu() should not be called statically in /srv/_container/_1000412/web/content/www/templates/gk_gamenews/lib/framework/helper.layout.php on line 118

Deprecated: Non-static method Joomla\CMS\Application\CMSApplication::getMenu() should not be called statically in /srv/_container/_1000412/web/content/www/libraries/src/Application/SiteApplication.php on line 275

Pozvánka: V Hradišti 3.10. pojedeme s juniorama i SMS VVL ACR

První říjnovou sobotu pojedeme závod MMČR junior ve třídách 50ccm, 65ccm a 85ccm v Hradišti. Motokrosová trať se nachází 15 km od Klatov směrem na Strakonice a má písčitý podklad, který snese i velké množství vody, takže i nejmladší jezdci ve třídě do 50ccm dokáží odjet závod i po vydatném dešti.

Pro třídy 50ccm a 65ccm se bude jednat o finálový závod letošního seriálu, třída do 85ccm bude mít před sebou ještě jeden závod v Dalečíně.

Součástí závodu bude i závod SMS VVL ACR ve třídách Hobby MX1 i MX2, veterán MX1 i MX2 pro držitele licencí MEZ a NÁR A.

Závodníci v depu budou rozděleni do skupin a odděleni od diváků. Samozřejmostí bude několik kusů dezinfekce po celém areálu.

Pro závodníky budou připraveny hodnotné ceny a poháry a pro diváky slosovatelné vstupenky – vylosovaný divák získá jako hlavní cenu přilbu.

Průběžné výsledky SMS VVL najdete na www.vvmx450.eu. Pořadatelem je VVL motokros klub v ACR.

Více info.na tel.739088676 Václav Vizinger.

zpátky nahoru