Partneři
Menu

Deprecated: Non-static method Joomla\CMS\Application\SiteApplication::getMenu() should not be called statically in /srv/_container/_1000412/web/content/www/templates/gk_gamenews/lib/framework/helper.layout.php on line 118

Deprecated: Non-static method Joomla\CMS\Application\CMSApplication::getMenu() should not be called statically in /srv/_container/_1000412/web/content/www/libraries/src/Application/SiteApplication.php on line 275

Sraz repre jun.

Celkem 20 jezdců širšího kádru juniorské motokrosové reprezentace se sešlo v sobotu 5.12.2015 na pískové trati v Měcholupech u Žatce .
Záměrem akce byla potřeba zjistit, jakou výkonnost mají sledovaní jezdci po přestupech do vyšších kubatur pro sezonu 2016.
O sjízdnost trati se postaral Motosportklub Málkov, který nasadil těžkou techniku a po odvodnění upravil velice dobře celý okruh. Tímto děkujeme a slibujeme, že to zaplatíme :-).
Několik jezdců se omluvilo pro zranění, a tak jsme mohli mimo sledovanou mládež přibrat k tréninku i několik hostí, kteří byli zpestřením celého programu (PB 111 a RŠ 102 SVK).
Uspořádáním akce byl pověřen ERWO JINÍN MX klub v AČR a vše fungovalo tak, jak se patří k významu takovéto akce.
Kromě zajištění pronájmu a úpravy trati byl připraven stan s občerstvením (ovoce, nápoje, čaj, zákusky, oběd pro všechny jezdce + doprovody), nechyběla ani zdravotní služba a mávači na nepřehledných místech pískovny.
Akci navštívil předseda VV motokrosu, který v polední pauze udělal spolu s V. Vizingrem krátkou tiskovku s manažery, ve které odpovídal na otázky, které se týkaly hlavně financí pro reprezentaci.
Vzhledem k tomu, že nám počasí přálo, byla akce všemi hodnocena jako velmi dobrá a prospěšná a všichni si přáli, aby takových setkání nejlepších jezdců bylo více a častěji .Pokusíme se najít prostředky, abychom mohli tyto akce opakovat v příznivějších lokalitách, co se dojezdu týče. Myslím, že pan Matějec už by to mohl mít o něco blíž :-).
Závěr: děkujeme všem, co přijeli, všem, kteří přispěli pomocí a AČR  za finance na akci.
zpátky nahoru