Partneři
Menu

Deprecated: Non-static method Joomla\CMS\Application\SiteApplication::getMenu() should not be called statically in /srv/_container/_1000412/web/content/www/templates/gk_gamenews/lib/framework/helper.layout.php on line 118

Deprecated: Non-static method Joomla\CMS\Application\CMSApplication::getMenu() should not be called statically in /srv/_container/_1000412/web/content/www/libraries/src/Application/SiteApplication.php on line 275

JUNIORSKÁ MEZINÁRODNÍ DRUŽSTVA V KAPLICI

18. října 2015 se pojedou juniorská družstva v Kaplici v jižních Čechách. Poslední závod Lorenc-Logistic bude pro juniory ještě zajímavý a to z hlediska juniorských družstev, které budou složeny z tříčlenné posádky a to jeden člen 65 cm, jeden člen 85 cm a jeden buď 125 nebo MX2.

Pojedem na 2 jízdy, kde výsledkem každého družstva bude 6 výsledků s možností škrtnutí jednoho nejhoršího výsledku.

Přihlášky družstev včetně startovních čísel posílejte časoměřiči panu Navrátilovi na e-mail Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., nebo na tel.: 608 955 351. V případě chybějícího člena v družstvu bude člen doplněn časomírou p. Navrátilem.

Pro nejlepší tři družstva bude připravena finanční odměna: 1. místo – 30 tisíc Kč, 2. místo – 20 tisíc Kč, 3. místo – 10 tisíc Kč a věcné ceny s poháry.

Věkové limity, obsah motorky dle řádů AČR. Kvalifikace do závodu bude podle součtu 3 výsledků družstva a nejhorší výsledek se škrtá.

Závod družstev je specifický tím, že se jedná o jednorázový závod a jde v něm o prestiž týmů, které často doplňují své řady i o jezdce ze zahraničí. Tento závod je vždy velmi zajímavý a není vůbec jednoduché během závodu rychle a správně počítat výsledky družstva. Zajímavou novinkou bude možnost startovat 125 2T a MX2 a porovnat výkonnost našich nejlepších juniorů na odlišných strojích. Další informace budou ve zvláštních ustanoveních tohoto závodu na stránkách www.autoklub.cz, www.juniorMX.cz.

Přihlášky budou ke stažení na www.juniorMX.cz.

Seznam družstev bude průběžně zveřejněn.

zpátky nahoru